UCAN
ENG  |  УКР   


Project map

Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN

USAID ISC SCI Фундація для України, логотип

Клуб адвокасі
Регіональні адвокасі центри
Випускники Адвокасі Інституту
Ресурси з адвокасі

Клуб адвокасі

Зустрічі Адвокасі клубу є місцем де Ви можете поділитися власним досвідом проведення адвокасі кампаній чи ознайомитись з досвідом інших організацій, отримати пораду щодо проведення кампанії, знайти підтримку колег, а також залучити союзників та партнерів до вашої кампанії з адвокасі. Зустрічі Адвокасі клубу є місцем де Ви можете дізнатися про практику адвокасі з перших вуст.   

Запрошуємо на зустрічі Адвокасі клубу організації громадянського суспільства, що займаються адвокасі, цікавляться цією темою та прагнуть обміну досвідом щодо впровадження адвокасі на практиці.   

Про дату та тему наступного засідання ви можете дізнатися на сайті проекту UCAN чи з розсилки UCAN.

Будь ласка, з пропозиціями представити на зустрічі Адвокасі клубу проведену адвокасі кампанію чи кампанію, що здійснюється, звертайтеся до Вікторії Сбуелц, менеджера програм з адвокасі, victoria@ucan-isc.org.ua за телефоном 272-03-26, 272 27 82.

Зустрічі Адвокасі Клубу проходять за адресою: м. Київ, пров. Киянівський 3-7, 2-й поверх (р-н Львівської площі), Проект „Мережа громадянської дії в Україні”.

Дізнайтеся про кампанії, що були представлені на попередніх зустрічах адвокасі клубу

  • Кампанія Коаліції ВІЛ-сервісних організацій, Олена Нечосіна, адвокасі клуб 5 липня 2005 року 
  • Кампанія товариства „Джерела”, м. Київ, Раїса Кравченко, адвокасі клуб 27 травня                                    2005 року                                   
  • Кампанія „Спілки водіїв”, м. Рівне, Сергій Овчинніков, адвокасі клуб 31 березня 2005 року