UCAN
ENG  |  УКР   


Project map

Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN

USAID ISC

Клуб адвокасі
Регіональні адвокасі центри
Випускники Адвокасі Інституту
Ресурси з адвокасі

Адвокасі

 Пропонуємо вашій увазі декілька визначень Адвокасі

Адвокасі (представництво та захист прав та інтересів громадян) - це вид діяльності, за якої громадяни та громадські організації висловлюють занепокоєння щодо порушення своїх прав, а також вдаються до активних дій для їх захисту. Під Адвокасі UCAN має на увазі різноманітну діяльність ОГС та громадськості, що призводить до позитивних змін у житті українських громадян. Практика адвокасі передбачає публічне висловлення громадянами проблемних питань, що їх непокоять, вимогу визнання їх прав, залучення громадян, ОГС, ЗМІ для впливу на прийняття рішень, які впливають на життя населення України.     

Адвокасі – діяльність, спрямована на залучення громадян, ОГС, ЗМІ, представників органів влади, для ефективного впливу на владу задля створення законодавчо закріплених умов для захисту інтересів громадян і вирішення суспільних проблем на засадах загальнолюдських цінностей.

Розроблено учасниками Тренінгу з Адвокасі, проведеного Адвокасі Інститутом 19 вересня 2005 року 

Адвокасі – активна діяльність громадян, направлена на досягнення позитивних змін в житті суспільства та встановлення соціальної справедливості, шляхом впровадження змін до законодавства, залучення широкого кола громадян до процесу прийняття рішень та контролю за їх виконанням.               

               Розроблено учасниками Тренінгу з Адвокасі, проведеного Адвокасі Інститутом 19 вересня 2005 року 

Активна участь громадян у житті спільноти, яку забезпечує представництво та захист інтересів, формує підвалини успішної демократії та ринкової економіки. Саме тому проект UCAN  підтримує  ініціативи з розвитку адвокасі в Україні, вбачаючи у цьому важливий крок до зміцнення громадянського суспільства.

Зосереджуючи свою увагу на зміцненні організацій громадянського суспільства (ОГС) як важливому механізмові, за допомогою якого громадяни можуть відігравати істотну роль у розвитку спільноти, проект UCAN допомагає створювати умови для розвитку адвокасі. UCAN також розглядає адвокасі як ефективні практичні дії, завдяки яким громадяни та організації можуть бути почутими у суспільстві та забезпечити захист своїх інтересів.


  Copyright © 2003-2011 ISC. Всі права захищені
logos quiz