UCAN
ENG  |  УКР   


Project map

Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN

USAID ISC

Виборча ініціатива

Шановні партнери, друзі та колеги!

У зв’язку з проведенням позачергових виборів, проект „Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) запрошує представників громадських організацій, аналітичних центрів, донорів та усіх небайдужих до співпраці в рамках ініціативи щодо підвищення відповідальності влади.

Зважаючи на те, що небагато часу залишається до проведення позачергових виборів, тому необхідно якомога швидше об’єднати зусилля та досвід здійснення аналізу виборчих програм та пост виборчого моніторингу діяльності влади для втілення найбільш ефективних та дієвих заходів, щоб сприяти проведенню чесних, прозорих виборів, котрі б включали механізми підвищення відповідальності новообраної Верховної Ради.

Адже напередодні Указу Президента Віктора Ющенка щодо розпуску парламенту, 23 березня 2007 року, ми провели всеукраїнську конференцію „Рік після виборів: виклики громадянському суспільству” та прес-конференцію в УНІАН, де провідні аналітики, соціологи відзначили фактичну відсутність механізмів політичної відповідальності депутатів рад різного рівня перед своїми виборцями, а також те, що Україна рухається в бік авторитаризму.

Звіт про Всеукраїнську конференцію „Рік після виборів: виклики громадянському суспільству”, резолюцію прийняту понад 100 учасниками, тези деяких виступів ви знайдете тут.

Зараз робоча група, яка організовувала конференцію, має декілька ідей щодо проведення публічних дебатів та інших публічних подій. Якщо ви зацікавленні взяти участь в зустрічі робочої групи та у вас є свої пропозиції контактуйте з Юлією Єсмухановою, координатором програми грантів UCAN за е-мейлом yulia@ucan-isc.org.ua або за телефоном (044) 494-4597

Наступне засідання робочої групи відбудеться о 16:00, 31 липня, 2007 року. Просимо підтвердити свою участь не пізніше 27 липня за адресою yulia@ucan-isc.org.ua або телефоном (044) 494-4597. З радістю чекаємо на нових учасників.

З найкращими побажаннями,


Робоча група Ініціативи з проведення чесних виборів:
Інститут конкурентного суспільства
Міжнародний центр перспективних досліджень
Міжнародний фонд „Відродження”
Проект UCAN
Українська гельсінська спілка
Український незалежний центр політичних досліджень