UCAN
ENG  |  УКР   


Project map

Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN

USAID ISC

Запрошення до співпраці
Події
Корисні матеріали
Веб ресурси
Бюлетень центру
Тренінги
Правові питання
Дослідження з питань філантропії в Україні

Центр розвитку громадської філантропії

Центр розвитку громадської філантропії є проектом „Мережі громадянської дії в Україні” (UCAN)/Інституту сталих спільнот (ISC). Центр здійснює свою діяльність за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Основною місією Центру є  сприяння розвитку громадської філантропії в Україні шляхом підтримки впровадження різноманітних моделей доброчинності у громаді та надання інформаційно-технічної підтримки українським спеціалістам, які працюють у цій сфері. . Центр здійснює свою діяльність за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Основною місією Центру є  сприяння розвитку громадської філантропії в Україні шляхом підтримки впровадження різноманітних моделей доброчинності у громаді та надання інформаційно-технічної підтримки українським спеціалістам, які працюють у цій сфері.

Ми визначаємо поняття громадської філантропії як волевиявлення окремих осіб або місцевих організацій жертвувати власні гроші, майно, час, уміння та навички на покращення життя окремих осіб та громади, у якій вони живуть та працюють. Громадська філантропія може також набирати організованого або формалізованого вигляду. У цьому випадку громадяни жертвують власні кошти спеціальним місцевим установам, які від їхнього імені використовують отримані ресурси на підтримку організацій, що працюють задля підвищення якості життя місцевої громади на довгостроковій основі. У своїй діяльності Центр приділятиме окрему увагу сприянню розвитку подібних філантропічних структур в Україні. 

Основні програмні заходи Центру, заплановані на 2006 р., включають:

- Проведення досліджень з питань розвитку громадської філантропії в Україні;

- Організацію щорічної професійної конференції. (Першу конференцію „На шляху до довіри у суспільстві: доброчинність в українській громаді” було проведено 20-22 червня 2005 р. у Києві);

- Надання клієнтам Центру доступу до низки друкованих та електронних інформаційних ресурсів;

- Сприяння обміну професійними знаннями та досвідом між українськими спеціалістами, включаючи організацію навчальних поїздок та стажувань;

- Проведення практичних та ефективних тренінгів з даної тематики;

- Розробку та розповсюдження методичного посібника з питань громадської філантропії;

- Впровадження інформаційних кампаній з метою поширення ідей громадської філантропії серед широких кіл громадськості.

Якщо Ви працюєте (чи лише починаєте працювати) у сфері громадської філантропії, якщо плануєте створення (чи вже створили професійну доброчинну організацію), або плануєте філантропічну програму на базі вже існуючої організації, ми заохочуємо Вас до співпраці з нашім Центром!

За додатковою інформацією про Центр розвитку громадської філантропії та з пропозиціями про співпрацю просимо звертатися до:

Ксенії Темненко

директора Центру розвитку громадської філантропії

проект "Мережа громадянської дії в Україні" (UCAN)

м. Київ, пров. Киянівський, 3-7, 2-ий поверх, офіс проекту UCAN

Тел./ факс: (0 44) 272 35 64, 272 27 82; kseniya@ucan-isc.org.ua;

www.ucan-isc.org.ua


  Copyright © 2003-2011 ISC. Всі права захищені
Сантехника Вентиляция - полотенцесушители. Вы ищете полотенцесушитель.