UCAN
ENG  |  УКР   


Project map

Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN





USAID ISC SCI Фундація для України, логотип

Як отримати фінансування?
Донорам

Як отримати фінансування?

УФДК надає фінансування на конкурсних засадах.  Перевага надається проектам, які спрямовані на вирішення найбільш важливих проблем громад та окремих вразливих груп, та тим, які пропонують найбільш ефективні, інноваційні підходи, рішення та інструменти.

Слідкуйте за оголошеннями про конкурси грантів на цій сторінці! 

В даний час проводиться конкурс грантів соціальних потреб.  Умови участі у конкурсі та форма заявки на отримання гранту знайдете тут:  

База даних соціальних потреб

УФКД проводить постійний моніторинг потреб громад та вразливих груп.  З цією метою ми створюємо базу даних ефективних проектів, що потребують фінансової підтримки.  Така база дозволяє найбільш мобільно відбирати проекти та знаходити джерела їх фінансування.  Якщо ваша організація виконує, або збирається виконувати проект, метою якого є вирішення важливої соціальної або екологічної проблеми,  на покращення освітніх або культурних послуг, та потребує фінансування, заохочуємо Вас заповнити невелику анкету.  Таким чином Ви дасте нам можливість при нагоді розповсюдити інформацію про ваш проект серед потенційних донорів.

Заповнення такої анкети не означає участь у конкурсі грантів УФКД! Це означає тільки те, що інформація щодо Вашого проекту, який потребує фінансування, може бути представлена донорам Фонду.  Якщо Ваш проект зацікавить окремих донорів, або благодійний комітет Фонду, до Вас звернуться із проханням подати більш детальну заявку на отримання гранту. До того ж, інформація про ваш проект та потребу у його фінансуванні залишиться відкритою на сайті з тим, щоби усі потенційні благодійники могли ознайомитися з нею.  Це надасть вашій організації додатковий шанс отримати фінансування.

1. Назва організації
2. Адреса організації
3. Директор організації
4. Контактна особа
5. Телефон(и) організації
6. Ел. адреса(и)
7. Категорія проекту

8. Коротко (2-3 речення) опишіть проблему, на вирішення якої спрямовано ваш проект
9. Визначте якісно і кількісно цільову групу проекту
10. Коротко (7-10 речень) опишіть пропоновані шляхи вирішення проблеми
11. Коротко (7-10 речень) опишіть очікувані результати запропонованої діяльності
12. Сума необхідного фінансування
13. Тривалість проекту (місяців)