UCAN
ENG  |  УКР   


Project map

Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN

USAID ISC

Типові запитання, відповіді і поради

Шановні колеги!

Проект „Мережа громадської дії в Україні” (UCAN) пропонує до уваги Вашої організації та Ваших партнерів електронну розсилку „А-З (адвокасі та законодавство)”.

Практичний досвід показує, що прийняття нових законів чи зміни норм діючих актів – необхідна, але недостатня умова для розвитку громадянського суспільства в Україні. Але законодавство можна і треба міняти також на рівні практики його застосування, в тому числі на місцевому рівні.

Знання, навички та, головне, настанова виконувати діючі норми – ось передумова ефективного захисту прав і своїх організацій, і цільових груп, яким допомагають Ваші організації. Адже права ніколи не здійснюються автоматично, кимсь іншим, а тим більше, коли ми самі не знаємося на власних правах.

Цілями цієї розсилки є:

-         надання одержувачам грантів та партнерам Проекту UCAN аналітичної інформації щодо особливостей застосування діючих законодавчих та регуляторних актів України, пов’язаних з діяльністю організацій громадянського суспільства (ОГС);

-         практичні рекомендації щодо зміцнення організаційної, фінансової та соціальної життєздатності ОГС завдяки обізнаному застосуванню ними норм законодавства;

-         інтерактивне обговорення та оцінка потреб ОГС щодо можливих змін у застосуванні вказаних актів.

Періодичність розсилки плануємо підтримувати щомісячну.

Пропозиції, коментарі та відгуки просимо надсилати на адресу: legislation@ucan-isc.org.ua

Проект UCAN застерігає право використовувати ці повідомлення у розсилці, якщо автори не вказують на обмеження доступу третіх осіб до цих повідомлень повністю або частково.

Розсилка не має на меті надання консультаційної допомоги окремим особам чи організаціям.

Погляди авторів матеріалів, наведені у цій розсилці, не обов’язково відображають погляди Агентства з Міжнародного розвитку Сполучених Штатів Америки.

Завантажити матеріали розсилки:

Май 2006


  Copyright © 2003-2011 ISC. Всі права захищені