UCAN
ENG  |  УКР   


Project map

Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN

USAID ISC

Вимоги до оформлення матеріалів

Усі публікації, відео матеріали та записи на інших носіях інформації чи в засобах масової інформації повинні мати логотипи Інститутом Сталих Спільнот (ІСС) та Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного розвитку (USAID), якщо такі публікації повністю або частково фінансуються на підставі гранту від ІСС. В тексті матеріалів має бути вказано: "Видання даної брошури (назва виду матеріалу, або назва продукту) стало можливим завдяки плідній співпраці нашої організації з проектом "Мережа громадянської дії в Україні" (UCAN), що впроваджується Інститутом Сталих Спільнот, штат Вермонт, США та за підтримки народу Сполучених Штатів Америки, наданої через Агентство Сполучених Штатів з Міжнародного розвитку (USAID). Думки висловлені в брошурі не обов'язково відображають погляди USAID, UCAN, або Інституту Сталих Спільнот і є лише точкою зору її авторів.

Крім того, згадки про торгівельні марки чи комерційні товари і послуги не означають їх схвалення чи рекомендації до вжитку”.

Публікації, розроблені відповідно до грантової угоди, які не використовують раніше опублікованих матеріалів, повинні пройти експертну рецензію. Перед оплатою друку матеріалів, Грантоотримувач повідомить ІСС/UCAN про порядок і результати експертизи цих матеріалів, подасть інформацію про імена і кваліфікацію експертів, копії рецензій і детальний план розповсюдження друкованих матеріалів.

Публікації, що містять навчальні матеріали, брошури, буклети тощо, створені відповідно до грантової угоди і які посилаються, відтворюють або переважно використовують раніше опубліковані твори, захищені авторським правом, мають містити докладні посилання на такі джерела. Крім того, виконавці гранту та треті особи гарантують, що від власника авторського права буде одержано належний письмовий дозвіл на відтворення, зміни або адаптування відповідних навчальних матеріалів. ІСС/UCAN виходить з того, що Грантоотримувач матиме загальний дозвіл на використання захищених авторським правом навчальних матеріалів, щоб нова публікація могла бути повторно використана або відтворена в майбутньому. Грантоотримувач на вимогу ІСС/UCAN надаватиме ІСС/UCAN копії таких дозволів на відтворення навчальних матеріалів.

З будь-яких питань по виконанню цієї вимоги, будь-ласка, контактуйте з офісом ІСС/UCAN

  Copyright © 2003-2011 ISC. Всі права захищені
Мода Осень-зима 2008 - домашняя одежда. Примерь то что хочешь купить.
мебели для кухни на сайте woodend.com.ua