UCAN
ENG  |  УКР   


Project map

Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN

USAID ISC

Перелік конкурсів

Конкурс грантів партнерства з адвокасі
Конкурс ґрантів в рамках Ініціативи з ВІЛ/СНІД
Конкурсу грантів соціальних потреб від УФКД
Конкурс ґрантів соціального підприємництва
Конкурс грантів на створення регіонального адвокасі центру
Конкурс грантів для мозкових центрів
Гранти „громадянського представництва через вибори”
Гранти на продовження проектів з адвокасі
Гранти громадянського суспільства

Щорічний Конкурс грантів партнерства з адвокасі

У 2006 році відбувся четвертий конкурс грантів партнерства з адвокасі для українських організацій громадянського суспільства (ОГС).

Головна мета цього конкурсу – сприяти розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом підтримки діяльності організацій громадянського суспільства, які мають досвід роботи з представлення інтересів (адовкасі) та захисту прав, підвищення активності громадян в усіх сферах суспільного життя.

UCAN щороку надає такі гранти досвідченим організаціям громадянського суспільства, здатним ефективно представляти інтереси та захищати права громадян та громад. Конкурс було започатковано у січні 2003 року. Організації-грантери стають членами мережі UCAN, а також отримують консультації та беруть участь у тренінгових програмах, що допомагають зміцнити організації та посилити їх спроможність впливати на прийняття рішень. Організації, які вже отримали фінансову підтримку від UCAN, можуть брати участь у грантовому конкурсі наступного року.

Гранти партнерства з адвокасі розраховані на один рік і не перевищуватимуть 25 тисяч доларів США. Кінцевий термін подання заявок для цьогорічного конкурсу – 20 березня 2006 року.

У 2003 році було надано 24 гранти, у 2004 - 18 грантів, у 2005 - 19 грантів, а у 2006 році партнерами з адвокасі стали ще 9 організацій. Список партнерів з адвокасі можна прочитати тут.

Конкурс ґрантів Інноваційного фонду в рамках Ініціативи з ВІЛ/СНІД

Метою конкурсу було зниження високого рівня стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ/СНІД в Україні, шляхом підтримки проектів, які передбачають представлення інтересів і захист прав осіб, що живуть з ВІЛ/СНІД, інших вразливих верств населення, дотичних до цієї проблеми, а також просвіту громадян і інновації в освіті, що стосуються ВІЛ/СНІД.
Проект UCAN спільно з Асоціацією Американських Правників/Правова Ініціатива у Центральній та Східній Європі (ABA/CEELI) в рамках цього конкурсу підтримав діяльність 5-ти організацій з Донецьку, Київа та Черкаської області.

Kонкурс ґрантів з адвокасі у сфері ВІЛ/СНІД

Мета конкурсу – зменшення рівня дискримінації та стигми, пов’язаної з ВІЛ в Україні. Негативні наслідки ВІЛ/СНІДу ще більше посилюються дискримінацією та стигмою. Ставлення суспільства до ВІЛ/СНІД та людей, яких особисто торкнулася пандемія, залишається однією з найбільших перешкод для боротьби зі СНІДом в багатьох країнах, в т.ч. і в Україні. Відповідь на цю проблему громадянського суспільства загалом та кожної людини зокрема необхідна для боротьби з дискримінацією, пов’язаною з пандемією.

Загальний бюджет цього конкурсу 200 тис доларів США. Гранти в обсязі до 25 000 доларів США кожен надані організаціям, які працюють в областях найвищого ризику: Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Миколаївській, Одеській,  Черкаській, Херсонській, та АР Крим. Взяти участь в конкурсі змогли як організації, що вже мають досвід роботи у сфері ВІЛ/СНІД, так і ті, робота яких традиційно не була пов’язана з ВІЛ/СНІД, проте діяльність яких може сприяти подоланню дискримінації та стигми.

Метою Ініціативи з ВІЛ/СНІД є надання необхідних ресурсів та сприяння зміцненню українських організацій громадянського суспільства, котрі мають потенціал вести цей напрямок.

Загальний бюджет цього конкурсу 200 тис доларів США. Гранти в обсязі до 25 000 доларів США кожен надані організаціям, які працюють в областях найвищого ризику: Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Миколаївській, Одеській,  Черкаській, Херсонській, та АР Крим. Взяти участь в конкурсі змогли як організації, що вже мають досвід роботи у сфері ВІЛ/СНІД, так і ті, робота яких традиційно не була пов’язана з ВІЛ/СНІД, проте діяльність яких може сприяти подоланню дискримінації та стигми.

Метою Ініціативи з ВІЛ/СНІД є надання необхідних ресурсів та сприяння зміцненню українських організацій громадянського суспільства, котрі мають потенціал вести цей напрямок.

Конкурс грантів соціальних потреб від Українського фонду корпоративної доброчинності

Український Фонд Корпоративного Доброчинності (УФКД) надає членам бізнес спільноти в Україні можливість робити фінансові внески, спрямовані на вирішення пріоритетних проблем, та в той самий час впроваджує сталу модель корпоративної доброчинності, яку можна відтворити на всій території Україні. Київський Лайонз Клаб (The Kyiv Lions Club) є благодійною членською організацією, яка сприяє добробуту київської громади, надає швидку та неперервну допомогу у разі виникнення потреби та пропонує довгострокову підтримку.

Конкурс грантів на соціальні потреби має за мету підтримати запропоновані практичні та реалістичні механізми вирішення соціальних проблем, з якими стикаються вразливі групи у Києві та Київській області.

Проекти, що отримають підтримку у рамках цього конкурсу, мають бути спрямованими на досягнення наступної мети: запропонувати спосіб вирішення конкретної соціальної проблеми, що постала перед конкретною цільовою групою. Перевага надається вирішенню соціальних проблем інвалідів, літніх людей або дітей. Запропоноване рішення має надати негайну допомогу та/або спричинити соціальні зміни задля підтримування поліпшених умов для цієї цільової групи.

Конкурс ґрантів соціального підприємництва

Гранти соціального підприємництва, підтримані проектом “Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) спільно з Американською торговою палатою (AmCham) спрямовані на підвищення життєздатності українських НПО та успішне виконання їх соціальної місії шляхом впровадження ринкових механізмів та підприємницької діяльності у свою роботу.

Гранти з розвитку соціального підприємництва надають змогу організаціям, що мають ідеї або досвід отримання прибутків від своєї діяльності, від співпраці з підприємницькими структурами та підприємцями, або від створення чи розвитку вже існуючого окремого підприємства.:

  • забезпечити більш стабільне та незалежне фінансування діяльності , пов’язаної з місією організації; 
  • досягти „соціального ефекту”, спрямованого на покращення якості життя цільової групи неприбуткової організації;
  • розробити та втілити нові підходи до вирішення соціальних проблем.

Детальніше із визначеннями, моделями та прикладами соціального підприємництва можна ознайомитись на нашому сайті в розділі «Наша діяльність / Соціальне підприємництво».

Конкурс грантів на створення регіонального адвокасі 

В рамках цільового конкурсу ґрантів „Регіональний адвокасі центр” було визначено 2 організації, що діють у Херсонській та Луганській областях, маючи статус регіонального адвокасі центру проекту UCAN.

Конкурс грантів для мозкових центрів   

Гранти конкурсу грантів для українських мозкових центрів, аналітичних та дослідницьких організацій на суму до $50,000 сприятимуть розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом збільшення активної участі громадян в усіх аспектах суспільного життя через збір, аналіз та розповсюдження об’єктивної інформації про ставлення, пріоритети та проблеми громадян України. 

Загальними цілями грантової програми є стимулювання обговорення важливих питань під час виборів, нагляд за дотриманням обраними посадовими особами своїх програмних позицій з цих питань після виборів, та підтримка більш ефективної роботи Верховної Ради після виборів.

Перелік підтриманих проектів аналітичних центрів

Гранти "Громадянське представництво через вибори”  

Гранти „громадянського представництва через вибори” покликані допомогти організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні скористатися парламентськими і місцевими виборами 2006 року з метою доведення суспільно-важливих проблем до відома громадян, а також політичних партій, блоків і кандидатів, громадського лобіювання конкретних питань, які хвилюють тих, чиї інтереси представляють ОГС, і моніторингу діяльності обраних посадових осіб, з точки зору того, як вони виконують свої передвиборчі обіцянки. В цьому році конкурс грантів завершено.

Гранти на продовження проектів з адвокасі

Гранти UCAN на продовження проектів із представництва прав та захисту інтересів (адвокасі) призначені для організацій громадянського суспільства (ОГС), що є партнерами UCAN і які успішно виконали однорічний проект грантів партнерства з адвокасі та зацікавлені отримати фінансування на наступний рік. Ці гранти мають на меті допомогти організаціям-партнерам UCAN досягти нових, більш далекосяжних цілей після завершення попереднього етапу реалізації проектів. Завдяки новим грантам організації зможуть розповсюдити досягнуті результати на користь широкого кола громадян та спільноти, задля яких вони працюють.

До участі у програмі грантів на продовження проектів з адвокасі запрошуються усі організації-партнери проекту UCAN після завершення їх поточних проектів з адвокасі. Гранти на продовження проектів будуть переважно меншими за розміром, ніж попередні гранти, оскільки передбачається, що організації-грантери працюватимуть більш рентабельно і зможуть залучати кошти з інших джерел.


Гранти громадянського суспільства

Співпрацюючи з партнерами, зокрема, з Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадянського почину „Єднання”. UCAN надає такі гранти новоствореним і менш досвідченим організаціям громадянського суспільства. Такі гранти не перевищують 3 000 доларів США. Отримавши гранти громадянського суспільства, організації долучаються до мережі UCAN, беруть участь у тренінгових програмах, що допомагають їм впроваджувати кампанії з адвокасі та зміцнювати фінансову спроможність і управлінську структуру, а також взаємодіяти з іншими організаціями та місцевими аналітичними центрами. За більш детальною інформацією щодо грантів громадянського суспільства звертайтесь до ІСАР „Єднання” за телефонами (044) 201-01-60, 269-85-42 або відвідайте їхній веб-сайт http://www.ednannia.kiev.ua
  Copyright © 2003-2011 ISC. Всі права захищені
Лучшие магазины КИева http://butik.izum.ua на сайте . канальные кондиционеры Киев