UCAN
ENG  |  УКР   


Project map

Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN

USAID ISC

Поточні конкурси

Конкурс ґрантів соціального підприємництва

Проект “Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) спільно з Американською торговою палатою (AmCham) оголошує конкурс ґрантів Інноваційного фонду з підтримки та розвитку соціального підприємництва.

Заявки на гранти соціального підприємництва можуть подавати недержавні неприбуткові організації (НПО), що мають ідеї або досвід отримання прибутків від своєї діяльності, від співпраці з підприємницькими структурами та підприємцями, або від створення чи розвитку вже існуючого окремого підприємства.

Гранти соціального підприємництва спрямовані на підвищення життєздатності українських НПО та успішне виконання їх соціальної місії шляхом впровадження ринкових механізмів та підприємницької діяльності у свою роботу.

Гранти з розвитку соціального підприємництва надають змогу організаціям:

  • забезпечити більш стабільне та незалежне фінансування діяльності , пов’язаної з місією організації;
  • досягти „соціального ефекту”, спрямованого на покращення якості життя цільової групи неприбуткової організації;
  • розробити та втілити нові підходи до вирішення соціальних проблем.

Детальніше із визначеннями, моделями та прикладами соціального підприємництва можна ознайомитись на нашому сайті в розділі «Наша діяльність / Соціальне підприємництво».

Розмір кожного гранту буде залежати від потреб запропонованого проекту та від спроможності організації використати надані кошти, але не перевищуватиме суму 10 000 доларів США.

Кінцевий термін подання заявок 23го жовтня 2006 року.

Детальніше про умови конкурсу, вимоги до заявок, а також критерії оцінки проектів можна дізнатися тут:

Запрошення до подання заявок
Аплікаційна форма
Форма бюджету
Обгрунтування бюджету
Таблиці фінансових прогнозів
Робочий план

Конкурс грантів, спрямованих на соціальні потреби

Український Фонд Корпоративного Доброчинності (УФКД) надає членам бізнес спільноти в Україні можливість робити фінансові внески, спрямовані на вирішення пріоритетних проблем, та в той самий час впроваджує сталу модель корпоративної доброчинності, яку можна відтворити на всій території Україні. Київський Лайонз Клаб (The Kyiv Lions Club) є благодійною членською організацією, яка сприяє добробуту київської громади, надає швидку та неперервну допомогу у разі виникнення потреби та пропонує довгострокову підтримку.

Мета конкурсу грантів

Конкурс грантів на соціальні потреби має за мету підтримати запропоновані практичні та реалістичні механізми вирішення соціальних проблем, з якими стикаються вразливі групи у Києві та Київській області.

Проекти, що отримають підтримку у рамках цього конкурсу, мають бути спрямованими на досягнення наступної мети: запропонувати спосіб вирішення конкретної соціальної проблеми, що постала перед конкретною цільовою групою.  Перевага надаватиметься вирішенню соціальних проблем інвалідів, літніх людей або дітей. Запропоноване рішення має надати негайну допомогу та/або спричинити соціальні зміни задля підтримування поліпшених умов для цієї цільової групи.

Розмір кожного індивідуального гранту буде залежати від проекту запропонованого цією організацією, та від спроможності використати надані кошти, але не перевищуватиме суму у розмірі $5,000. Проект має бути впровадженим за час, що не перевищуватиме 6 місяців з часу підписання угоди гранту.  Переможці конкурсу мають вміти ефективно використовувати кошти та бути спроможними надати внесок у вигляді коштів, товарів або послуг, що складатиме щонайменш 10%  від потрібної суми.

Детальнішу інформацію Ви можете знайти тут:

Запрошення до подання заявок

Апплікаційна форма

Форма бюджету

Обгрунтування бюджету

Конкурс ґрантів Інноваційного Фонду в рамках Ініціативи з ВІЛ/СНІД

Проект “Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) спільно з Асоціацією Американських Правників/Правова Ініціатива у Центральній та Східній Європі (ABA/CEELI) оголошує конкурс ґрантів Інноваційного Фонду в рамках Ініціативи з ВІЛ/СНІД.

Ґранти Інноваційного Фонду – це одна з ґрантових  програм проекту UCAN. Ґранти Інноваційного Фонду спрямовані на підтримку проектів, що можуть швидко і за конкретними напрямками вирішувати проблеми громадян і сприяти розвиткові громадянського суспільства в Україні.

Ґранти надаються терміном до шести місяців на суму до $10,000.

Мета конкурсу

Метою конкурсу є зниження високого рівня стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ/СНІД в Україні, шляхом підтримки проектів, які передбачають представлення інтересів і захист прав осіб, що живуть з ВІЛ/СНІД, інших вразливих верств населення, дотичних до цієї проблеми, а також просвіту громадян і інновації в освіті, що стосуються ВІЛ/СНІД.

Цільові регіони

Проект UCAN в рамках цього конкурсу підтримуватиме діяльність організацій в АР Крим та наступних 7 областях: Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Миколаївській, Одеській, Херсонській і Черкаській.

Запрошення до подання заявок
Аплікаційна форма
Форма бюджету
Обгрунтування бюджету

Графік конкурсу

UCAN/ABA-CEELI розглядатимуть подані проекти двічі протягом 2006 року:

Кінцевий термін подання заявок    14 червня

Оголошення переможців                 до 31 липня

Кінцева дата для подання заявок   2 жовтня

Оголошення переможців                 до 30 листопада


  Copyright © 2003-2011 ISC. Всі права захищені
Наука-Сервис : написание курсовых работ на заказ (044) 538-11-88 . DirectEnglishSchool - школа английского м. харьковская звоните (093) 334 97 63