UCAN
ENG  |  УКР   


Project map

Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN

USAID ISC SCI Фундація для України, логотип

Партнери з адвокасі

Партнерами проекту UCAN з адвокасі є організації громадянського суспільств (ОГС), що отримали гранти UCAN для реалізації проектів у сфері представництві та захисту інтересів (адвокасі). Впроваджувані проекти сприяють підвищенню спроможності ОГС представляти та захищати інтереси різних суспільних груп, а також впливають на розвиток громадянського суспільства в Україні.

Партнери з адвокасі проекту UCAN у 2006 році

Миколаївське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська мережа ЛЖВ"
В рамках цього проекту планується розробити єдину систему моніторингу порушень прав ЛЖВ (людей,що живуть з ВІЛ), також здійснення правового моніторингу в Миколаївській області. Планується створити консультативну гарячу лінію з питань правової допомоги для ЛЖВ в м. Миколаєві, організувати роботу трьох консультативних пунктів правової допомоги, поліпшити доступ ЛЖВ до правової інформації та залучити кваліфікованих адвокатів до надання безкоштовної правової допомоги. Буде створений ефективний механізм реагування НУО та Координаційній Ради при обласної державної адміністрації на порушення прав та свобод ЛЖВ.

Контактна особа: Коновалов Андрій
Тел: (0512) 58-55-37
Фaкс: (0512) 58-55-37
E-mail: igggor@ukr.net

Коаліція молодіжних громадських організацій Черкаської області "Молода Черкащина"
Даний проект ставить на меті створити громадську ініціативу по захисту прав ВІЛ-інфікованих та зменшенню рівня дискримінації в Черкаській області. Досягти цієї мети планується через низку заходів, інноваційними для Черкаської області: проведення моніторингу порушення прав ВІЛ-інфікованих шляхом роботи у фокус-групах, створення ініціативної групи по подоланню дискримінації, розробка цією групою стратегії роботи з проблемою на рівні області, розробка та проведення адресних заходів для кількох цільових груп (молоді, представників медицини та освіти), започаткування розміщення соціальної реклами в громадському транспорті 5-ти найбільших міст області. Кульмінацією проекту стане проведення ток-шоу на обласному телебаченні.

Контактна особа: Феофілова Вікторія
Тел: (0472) 38-38-78, 36-85-47
Фaкс: (0472) 38-38-78
E-mail: mch@majar.com

Одеський обласний благодійний фонд" За майбутнє без СНІДУ"
Метою проекту є проведення в Одеському регіоні для журналістів районних засобів масової інформації серії тренінгів та семінарів, спрямованих на попередження стигматизації та дискримінації, формування толерантної суспільної атмосфери по відношенню до людей з ВІЛ/СНІДом, захист прав ВІЛ-позитивних людей та на руйнування стереотипів з проблем ВІЛ/СНІДу.

Контактна особа: Пахомов Валерій
Тел: (0482) 35-78-98
Фaкс: (0482) 35 78 98
E-mail: aidsvv@ms.odessa.ua


Дніпропетровська міська громадська дитячо-молодіжна організація «АнтиСНІД-дітям України»
Мета проекту – ініціювати та сприяти створенню системи курсового навчання державних службовців всіх рівнів (район, місто, область) з питань охорони громадського здоров’я у сфері ВІЛ/СНІДу для подолання „чиновницької” стигми та розвитку анти-дискримінаційного середовища відносно осіб, що живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВ).

Контактна особа: Літвінов Олексій
Тел: (056) 740-34-05
Фaкс: (056) 740-34-05
E-mail: science@vidr.dp.ua


Всеукраїнська благодійна організація "Громадська рада з соціальних проблем розвитку підростаючого покоління"
Мета проекту - сприяння зниженню рівня дискримінації по відношенню до ВІЛ-позитивних дітей та членів їх родин в середовищі дошкільних навчальних закладів міста, шляхом покращення інформованого простору відносно проблеми ВІЛ, системного формування адекватного неупередженого ставлення до дітей із сімей ЛЖВ, і які є ВІЛ- інфікованими в містах Києві, Одесі та Сімферополі.

Контактна особа: Горський Андрій
Тел: (044) 248-72-49; 248-72-39
Фaкс: (044) 248-72-49; 248-72-39
E-mail: gorskiy@ceume.org.ua


Центр молодіжних ініціатив "Тотем", Херсон
Проект спрямовано на покращення обізнаності проблемою ВІЛ/СНІД, а також зниження рівня стигматизації та дискримінації, що асоціюється з ВІЛ/СНІД, серед учнівської та студентської молоді м. Херсона, а також засуджених, які утримуються у ВК № 105 та 10.
Проект передбачає проведення інформаційно-просвітницької кампанії для молоді, яка спиратиметься на креативні методики, і в першу – на залучення молоді м. Херсона до активної особистої участі в акціях протидії поширенню ВІЛ/СНІДу та дискримінації ЛЖВ.

Контактна особа: Афанасьєва Олена
Тел: (0552) 26-60-72, 49-08-09
Фaкс: (0552) 26-60-72
E-mail: totem@public.kherson.ua


Донецька громадська організація "Альянс"
Мета проекту - проведення кампанії з адвокасі та інформаційно-просвітницьких заходів серед цільових груп, в яких ВІЛ+ люди зазнають найбільшої дискримінації (роботодавці, лікарі, робітники МВС, ЗМІ, молодіжні угрупування) з ціллю зменшення рівня стигми та дискримінації та створення більш сприятливого для ВІЛ+ людей середовища.
Діяльність проекту буде відбуватися на території Донецької області з пріоритетом на більш уражені ВІЛ міста – Горлівку, Маріуполь, Макіївку, Констянтинівку, Краматорськ, Добропілля.

Контактна особа: Закревська Світлана
Тел: (062) 338-40-83
Фaкс: (062) 381-36-00
E-mail: Svetlana.zakrevska@gmail.com


Всеукраїнський благодійний фонд "Віра. Надія. Любов", Київ
Мета проекту – зниження стигми та дискримінації ВІЛ-інфікованих людей через підвищення рівня поінформованості про ВІЛ/СНІД серед населення сільської місцевості. Проект буде втілюватися за допомогою тренінгів для священнослужителів сільської місцевості, які працюють у шести єпархіях. Кількість священнослужителів, охоплених проектом - 180 чоловік.

Контактна особа: Діденко Іван
Тел: (044) 417-89-78
Фaкс: (044) 417-89-78
E-mail: diakon@svitonline.com

Миколаївська Асоціація ВІЛ-інфікованих "Час життя"
Проект спрямований на попередження стигматизації і дискримінації ВІЛ-інфікованих у середовищі, де ці явища зустрічаються найчастіше (установи охорони здоров’я, освіти, промислові підприємства); на сприяння заходам щодо профілактики ВІЛ (інформаційно-освітня робота) у тих частинах суспільства (люди, що не вважають себе «групою ризику», бізнесмени, обивателі), які відмежовують себе від проблеми ВІЛ/СНІДу через існуючі стереотипи.

Контактна особа: Драган Костянтин
Тел: (0512) 48-96-38, 55-61-82
Фaкс: (0512) 24-21-28
E-mail: Chas_zhitty@list.ru


Громадська молодіжна організація "Клуб взаємодопомоги ЖИТТЯ+"
Метою проекту є об’єднати зусилля державних та неурядових організацій та заручитися підтримкою посадових осіб та представників громадськості для ефективної координації адвокаційних заходів, що направлені на попередження стигматизації, дискримінації, порушення прав и постанови під загрозу здоров’я та життя ВІЛ - позитивних дітей в системі охорони здоров’я та освіти в м. Одеса та Одеській області. В ході реалізації проекту підвищиться рівень знань про ВІЛ/СНІД, буде сформовано толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних дітей та дорослих у спеціалістів та працівників органів охорони здоров’я та освіти, що сприятиме інтеграції даної категорії громадян у суспільство та попередить стигматизацію, дискримінацію, порушення прав та постанову під загрозу здоров’я та життя ВІЛ-позитивних людей шляхом навчання спеціалістів.

Контактна особа: Котович Альбіна
Тел: (048) 711-18-52
Фaкс: (048) 717-33-73
E-mail: life_plus@ukr.net


Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень „Політсоціум”
Мета проекту - підвищення організаційної та правової готовності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Луганська як самостійних суб’єктів господарської діяльності в умовах житлово-комунальної реформи, що є передумовою для одержання житлово-комунальних послуг відповідно до національних стандартів та норм. Цільова група проекту - 91 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Буде проведена кампанія громадського лобіювання по прийняттю програми взаємодії виконавчого комітету Луганської міської ради і ОСББ (період 2006-2008р.р.) по підвищенню якості одержуваних ОСББ житлово-комунальних послуг до рівня національних стандартів та норм.

Контактна особа: Іванов Володимир
Тел: (0642) 64-15-01
Фaкс: (0642) 64-15-01
E-mail: politsocium@ukr.net


Благодійний фонд "Правничі ініціативи", Острог
Проект спрямовано на формування механізму захисту індивідуальних і групових прав та інтересів, подолання корупції через підвищення ролі адміністративної юстиції у Рівненській та Хмельницькій областях. Для цього планується широке інформування громадян про форми боротьби з корупцією та ознайомлення з можливостями адміністративної юстиції; підвищення кваліфікації суддів по роботі в адміністративних судах і розгляді адміністративних справ через знайомство із найбільш успішний іноземним досвідом у сфері адміністративного судочинства, розповсюдження інформаційних матеріалів та тренінгову роботу.

Контактна особа: Самолюк Василь
Тел: (03654) 3-07-94
Фaкс: (03654) 3-07-94
E-mail: samolyuk@mail.lviv.ua

Вознесенська міська громадська організація "Агенство економічного розвитку м.Вознесенська"
В рамках проекту планується розробити та впровадити в практику діяльності органів місцевого самоврядування (ОМС) механізми залучення громадськості до бюджетного процесу, а також запровадити в практику їх роботи програмно-цільовий метод формування бюджету. Відповідно до заходів проекту буде розроблено та затверджено бюджетний регламент міської ради , як документ покликаний врегулювати процедуру формування та виконання місцевого бюджету за участю всіх зацікавлених осіб, проведено бюджетні слухання, здійснено розробку цільової програми за участю організацій громадянського суспільства (ОГС), як співрозробників та співвиконавців програми, створено бюджетну раду, як громадський орган уповноважений представляти інтереси громадськості у бюджетному процесі.

Контактна особа: Аверкова Вікторія
Тел: (05134) 4-25-01
Фaкс: (05134) 4-32-25
E-mail: avike@ukr.net

Подільський центр прав людини, Вінниця
Метою проекту є закріплення за історичним парком селища Турбів статусу центру культури та відпочинку, таким чином збереження для місцевої громади оздоровчої зони. меморіального центру, а також загальновизнаного місця проведення культурних та громадських заходів. Виконання програми дозволить зберегти історично-культурний центр селища, активізувати громадське та культурно-спортивне життя селища. Проект передбачає прийняття районною радою рішення про надання Турбівському парку юридичного статусу об’єкту оздоровчого(рекреаційного) призначення, запровадження практики розробки та здійснення в громадському житті річних планів культурно-спортивних заходів, ремонт та впорядкування інфраструктури Турбівського парку, зміцнення екологічної свідомості місцевих жителів.

Контактна особа: Комісаренко Оксана
Тел: (0432) 35-14-66
Фaкс: (0432) 35-52-97
E-mail: pchr@inbox.vn.ua

Коаліція молодіжних громадських організацій Черкаської області "Молода Черкащина"
Цей проект націлений на лобіювання інтересів інвалідів - візочників в органах місцевої влади для вирішення проблеми впровадження безбар’єрної архітектури на законодавчому рівні та напрацювання схеми залучення коштів від населення та бізнесових структур на будівництво пандусів та поручнів. Для цього буде створено експертну комісію з представників місцевої влади, НДО, ЗМІ та профільних державних управлінь, яка буде працювати над розробкою рекомендацій та лобіюванням необхідних змін у законодавстві.

Контактна особа: Гмиря Людмила
Тел: (0472) 38-38-78, 36-85-47
Фaкс: (0472) 38-38-78
E-mail: mch@majar.com


Громадська організація ”Чернігівській громадський комітет захисту прав людини"
Метою проекту “НЕМАЄ КОРДОНІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ БІЖЕНЦІВ” є збільшення доступу до правосуддя біженців і мігрантів, поліпшення правового захисту прав людини представників цієї групи, протидія нелегальної міграції в Україні, проведення адвокасі кампаній щодо дотримання прав біженців і мігрантів. Для цього передбачається проведення ряду правозахисних, освітніх й інформаційних дій за участю представників зацікавлених сторін: біженців, мігрантів, військовослужбовців прикордонних військ, працівників служби міграції, суддів місцевих судів прикордонних районів, представників НУО й широких кіл громадськості.

Контактна особа: Тарасов Виктор
Тел: (0472) 62-53-81
Фaкс: (0472) 62-53-81
E-mail: publcom@hotmail.com


Дніпропетровська міська громадська організація "Жіночий інформаційно-координаційний центр"
Проект “Протидія насильству в сім`ї шляхом внесення змін до законодавства та покращення практики його застосування” спрямований на посилення протидії насильству в сім`ї шляхом внесення змін до законодавства, яке регулює діяльність правоохоронних органів, інших установ, що протидіють насильству в сім`ї та покращення практики застосування чинної нормативно-правової бази через посилення контролю громадськості у цій сфері.

Контактна особа: Власов Павло
Тел: (056) 373-86-38
Фaкс: (056) 370-25-50
E-mail: pvlasov@freemail.dnepr.net


Громадська організація "Інформаційний прес-центр", Сімферополь
Головне завдання проекту полягає в організації при Інформаційному прес-центрі (ІПЦ) Служби правового захисту незалежних ЗМІ і журналістів. Діяльність служби охопить усі ЗМІ і журналістів у Криму, а також у сусідніх областях України, що традиційно співробітничають із ІПЦ. Служба правового захисту незалежних ЗМІ і журналістів буде надавати юридичні консультації, проводити експертизи газетного матеріалу, готувати відкликання і заперечення на позови, складати скарги (апеляційні, касаційні), надавати іншу методичну допомогу.

Контактна особа: Абдурешитов Нариман
Тел: (0652) 27-31-90
Фaкс: (0652) 25-15-48
E-mail: nariman@ipc.crimea.ua


Полтавська міська профспілка „Солідарність”
Мета проекту – захист громадян, які не мають коштів на захист в судах другої інстанції, прискорення судової реформи та внесення змін до Конституції України про виборність суддів всіх рівнів, а також створення судів присяжних, що передбачено Конституцією, створення механізму контролю за роботою суддів, які на даний час відстоюють інтереси держави (чиновників), а не правосуддя.

Контактна особа: Волошин Валентин
Тел: (0532) 50-81-42
Фaкс: (0532) 50-81-42
E-mail: solvol87@rambler.ruПартнери з адвокасі проекту UCAN у 2005 році

Асоціація економічного розвитку Коломийщини

Назва проекту: „Співпраця влади, бізнесу та громадськості у вирішенні соціальних проблем територіальної громади міста Коломиї”

Проект пропонує інноваційні механізми співробітництва між громадянським суспільством, місцевим урядом та бізнес структурами на Коломийщині направлені на  вирішення соціальних проблем у громаді,  зокрема на допомогу дітям - інвалідам. Буде створено фонд розвитку громад як один із способів мобілізувати громаду для вирішення нагальних проблем та розвитку філантропії. Діяльність організації включатиме тренінги та консультації для активістів громади та місцевих посадовців, розробку підзаконних актів, фандрайзінг, кампанії з підвищення обізнаності громадськості для мобілізації ресурсів на допомогу вразливим групам населення, насамперед дітям Коломиї.

Контактна особа: Вандич Віталій

Тел: (03433) 2-27-98

Фaкс: 4-71-14

E-mail: vandych@bc.ko.if.ua

Асоціація захисту прав молоді Волині

Назва проекту: „Формування механізму громадського контролю за кримінальним судочинством за участю неповнолітніх у Волинській області”

Проект спрямовано на покращення правового захисту підлітків під час судових процедур, а також на підвищення громадської обізнаності про це питання. Буде  проведено більше 60 інформаційно-просвітницьких зустрічей у загальноосвітніх та спеціалізованих школах та закладах Луцька, Ковеля, та Ново-Волинська, надана правова допомога та консультації затриманим підліткам, опубліковано та розповсюджено буклет “Ти маєш право” і спеціальний додаток до газети “Ініціатива”. Будуть розроблені  спеціальні рекомендації до Комплексної регіональної програми “Молодь Волині”, а також поправки до  чинних кримінально-процесуальних актів.

Контактна особа: Іванюк Микола

Teл: (03322) 48-312, 45-673

Faкс: 45-673

aspmv@yahoo.com

Луганська міська громадська організація

„Асоціація  підтримки місцевого самоврядування

Назва проекту: Кампанія захисту прав споживачів комунальних послуг м. Луганська "Наше право"

Проект має на меті активно залучати громадян до захисту своїх прав на якісні комунальні послуги. Діяльність проекту передбачає опитування громадської думки про якість комунальних послуг, консультації громадян стосовно скарг щодо якості та наявності послуг, серію семінарів про те як законним шляхом вимагати якісні послуги від міської влади, та конкурс для зацікавлених мешканців міста на найкращу модель реформи міського комунального господарства. Кампанія з підвищення обізнаності населення передбачає регулярне висвітлювання питання в пресі, розповсюдження освітніх матеріалів та ряд прес-конференцій. В результаті реалізації проекту за участю громадськості буде розроблено пакет пропозицій щодо реформи міського комунального господарства для подальшого розгляду міською владою.

Contacts: Кіріллова Тетяна

Teл: (0642) 34-60-61

Фaкс: 34-60-57

E-mail: aprms@leasat.net

http://www.aprms.vaush.net

Асоціація розвитку спільнот

Назва проекту: Впровадження практики громадського контролю над механізмом соціального замовлення на рівні територіальної громади

Проект сприятиме забезпеченню прозорості у процесі реалізації механізму соціального замовлення. Проект передбачає громадський аналіз виконання соціального замовлення у місті, проведення громадських слухань, внесення пропозицій щодо покращення соціального замовлення, а також громадське лобіювання прийняття цього механізму. Отримані проектом дані, та рекомендації будуть розповсюджені на національному рівні для використання іншими громадами, які впроваджують соціальне замовлення.

Контактна особа: Голованова Маріанна

Тeл: (057) 759-80-09

Фaкс: 706-00-65

E-mail: info@social.kharkov.ua CDA@social.kharkov.ua

Благодійна організація „ Соціальна служба Віфанія”

Назва проекту: Створення регіональної програми надання соціальних послуг дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Проект спрямовано на розвиток та впровадження у 2006-2009 роках регіональної програми реформування системи соціального захисту сиріт та дітей, які залишилися без опіки батьків у Вінницькій області. Буде проведено ряд заходів, направлених на зменшення кількості установ (таких, як дитячі будинки), що існують за державного фінансування  і поширення системи прийомних сімей для сиріт як найбільш ефективної і гуманної форми опіки над дітьми. До складу робочої групи проекту увійдуть спеціалісти сфери соціального захисту, урядовці та громадські лідери. Вони будуть розробляти методологічні, правові та фінансові аспекти реформи. Для представників робочої групи буде організовано спеціальний тренінг та наставництво, необхідне для розвитку програми. Програма буде обговорена громадськістю та представлена для розгляду і прийняття обласною Радою.

Контактна особа: Брижуватий Тарас

Teл: (044) 417 36 06, 425-06-42

Фaкс: 425-06-42

E-mail: bethany@bethany.kiev.ua

Благодійна організація „ Галицький Аптекар”

Назва проекту: Зменшення причин і проявів корупції в галузі охорони здоров'я Львівщини

Проект направлений на боротьбу із корупцією у державній системі охорони здоров’я у Львівській області та впровадження етичних стандартів лікарями та фармацевтами. Проект спрямований на захист прав громадян на якісні медичні послуги в державних медичних закладах. Буде вивчена проблема корупції у системі охорони здоров’я та надані конкретні рекомендації щодо подолання цієї проблеми. Громадські активісти, лікарі та фармацевти будуть разом розробляти стратегію подолання корупції у сфері охорони здоров’я. Потерпілі від корупційних дій зможуть звернутися за порадою на телефонну гарячу лінію. Проект передбачає проведення інформаційної кампанії серед населення проти хабарництва і підроблених ліків, а також написання етичного кодексу лікарів та фармацевтів.

Контактна особа:  Пуківська Олександра

Teл: (0322) 98-99-80/81

Фaкс: 98-99-80

E-mail: galaptekar@edelweiss.lviv.ua

www.zdorovja.org.ua

Кримська республіканська Асоціація  “Екологія і Мир”

Назва проекту: Від Орхуса до Крима

Проект направлений на збереження природно-заповідних земель в Криму поблизу Ялти та Алушти та зон відпочинку в Сімферополі. Широкі кола громадськості будуть залучені до процесу вирішення екологічних проблем. Буде проведена широка інформаційна кампанія про права громадян у світлі Орхуської Конвенції, яка вимагає забезпечення доступу громадян до інформації стосовно екологічних наслідків дій влади і бізнесу. Експерти організації надаватимуть правову допомогу громадянам, чиї екологічні права були порушені.

Контактна особа: Тарасенко Віктор

Teл: (0652) 52-01-05, 49-55-22

Фaкс: 52-01-05

E-mail: info@ekomir.crimea.ua

Жмеринська міська молодіжна асоціація  “Ініціатива”

Назва проекту: "Біла книга" - участь сільської молоді у формуванні та втіленні молодіжної публічної політики

Проект „Біла книга” направлений на залучення молоді до формування та впровадження молодіжної політики у Вінницькій області, яка переживає економічний занепад. „Біла Книга” буде системним документом, до якого увійдуть рекомендації щодо молодіжної політики та проектів відповідно до місцевих потреб. Молодь області візьме активну участь у визначенні громадських потреб, у виявленні проблем молоді та формуванні шляхів вирішення цих проблем.  Проект передбачає, що даний документ з громадської політики допоможе відстоювати інтереси молоді, а також сприятиме розв’язанню таких наболілих соціальних питань як низький рівень освіти і культурного розвитку молоді у сільській місцевості. Досвід проекту буде поширено по всій країні.

Контактна особа: Левченко Олег

Teл: (04332) 44552

Фaкс: 44552

E-mail: initiative.zhmerinka@gmail.com

Інститут проблем нарко-залежності та нарко-злочинності

Назва проекту: Попередження злочинності серед наркоспоживачів в Києві - спільні дії міліції і соціальних установ в громаді м.Києва

Головна ідея проекту полягає у запровадженні інноваційного механізму співпраці між правоохоронними органами та організаціями, що надають соціальні послуги задля запобігання злочинності серед споживачів наркотиків у трьох районах Києва. Проект підтримує міжсекторне співробітництво у громаді заради зменшення рівня злочинності серед споживачів наркотиків. Проект виступає за покращення умов життя та захист прав наркозалежних шляхом покращення якості надання послуг у реабілітаційних центрах.  Проект запропонує програму співпраці, яка буде складатися із наступних компонентів: зустрічі робітників міліції та соціальних робітників, розповсюдження інформації у громаді про послуги програми, правові консультації та тренінги для споживачів наркотиків, направлення наркозалежних до реабілітаційних центрів.   

Контактна особа: Ліщук Роман

Teл: (044) 599-66-07; 486-68-55

E-mail: druginst@iptelecom.net.ua

Асоціація “Каскад”

Назва проекту: Представлення інтересів бездомних громадян та осіб, які готуються до звільнення або звільнилися з місць позбавлення волі, але втратили житло і родинні зв'язки, в громаді  Луганська

Проект спрямований на розбудову партнерства та розвиток моделей співпраці між державними і недержавними організаціями Луганська шляхом надання соціальних послуг безпритульним та людям, що звільняються з місць позбавлення волі, які втратили місце проживання або родичів у Луганській області. Проекту має на меті створення мобільного консультаційного центру для таких людей, розповсюдження інформаційних матеріалів про існуючі соціальні послуги для безпритульних, а також висвітлення проблеми безпритульності та соціальної допомоги на місцевому телебаченні і радіо.

Контактна особа: Гізай Олександр

Teл: (0642) 61-87-58

E-mail: svega@ukr.net

Черкаський регіональний комітет Солдатських Матерів

Назва проекту: Створення правозахисного консультативного центру для військовослужбовців та членів їх сімей в Черкаській області

Ідея проекту – захист прав людини та конституційних прав призовників, військових офіцерів та членів їх сімей у Черкаській області. Організація започаткує центр адвокасі та правових консультацій. Працівники центру адвокасі будуть здійснювати щотижневі відвідування чотирьох військових гарнізонів, де будуть читати лекції, проводити семінари та тренінгові сесії для солдатів та офіцерів. Впровадження проекту буде координуватися мережею моніторингових центрів, що в свою чергу будуть координуватися правозахисним консультативним центром в Черкасах. Завдяки впровадженню проекту, процес захисту прав військослужбових буде більш прозорим і буде гарантувати солдатам захист їх конституційних прав та свобод.

Контактна особа: Касьян Світлана

Teл: (0472) 35-05-17, 36-72-88

Фaкс: 35-05-17

E-mail: kcm@ck.ukrtel.net

www.kcm.cherkassy.net

Громадська організація “Незалежнй центр політичних досліджень”

 Назва проекту: Запровадження прозорих механізмів врахування інтересів громадськості міста Києва під час прийнятті рішень щодо забудови міської території

Проект направлений на зменшення соціального напруження між громадою міста Києва та Київською міською державною адміністрацією з приводу порушення прав громадян у ході прийняття рішень стосовно забудови міських територій, надання дозволів на будівництво та вирубку дерев. Проект пропонує вирішення проблеми шляхом підвищення механізму прозорості, що забезпечить врахування інтересів громади, підвищить обізнаність мешканців Києва щодо їх прав та механізмів впливу на місцеву владу. Планується розробка та внесення поправок щодо правил забудови в місті Києва. В рамках проекту відбудуться громадські слухання стосовно оцінки громадськістю процесу прийняття рішень, семінари для лідерів місцевих громад щодо механізмів відстоювання інтересів громади та інформаційні кампанії.

Контактна особа: Михайличенко Костянтин

Teл/Фaкс: (044) 230-91-78, 235-65-05

E-mail: ucipr@ucipr.kiev.ua

Південно - Східний центр муніципального та Регіонального Розвитку.

Назва проекту: Участь громадян у прийнятті Цілей Розвитку Тисячоліття на місцевому рівні

Проект спрямований на залучення громадськості до розробки програм економічного та соціального розвитку в двох містах Луганської області, що переживають період економічного занепаду. Процес участі громадян у плануванні відповідає Цілям Розвитку Тисячоліття, запропонованим ООН в Україні. Діяльність проекту включає аналіз соціально-економічного розвитку відібраних громад, створення ініціативних груп на місцях, тренінги для громадських лідерів, розробку програм соціально-економічного розвитку та їх представлення у міських радах.

Контактна особа: Козак В’ячеслав

Teл: (0642) 42-06-60

Фaкс: 42-06-60

E-mail: kozak@amu.dsip.net

Сумський обласний комітет Молодіжних організацій.

Назва проекту: Посилення студентського самоврядування

Проект підтримує створення коаліції студентських ОГС та неформальних студентських об’єднань для проведення кампаній з адвокасі, спрямованих на створення студентського самоврядування у п’яти університетах Сумської області. Будуть внесені зміни до організаційної структури університетів з визначеною роллю студентського самоврядування, що надасть студентам більше можливостей для відстоювання своїх інтересів. Представники студентських ОГС та неформальні студентські лідери візьмуть участь у тренінгах з адвокасі та ефективних методів комунікації, котрі будуть використовуватися під час кампаній громадського впливу. Проект також передбачає широке висвітлення заходів на місцевому радіо та телебаченні, засідання прес-клубів, круглих столів, де обговорюватимуться пріоритетні питання,  буде проведено конкурс на кращу університетську хартію та публікацію інформаційного бюлетеня, котрий буде висвітлювати студентське самоврядування. Проект завершиться національною конференцією.

Контактна особа: Чепік Володимир

Teл/Фaкс: (0542) 210-329, 21-79-63

E-mail: studrektorat@ukr.net

Молодіжний клуб Співдружність

Назва проекту: Кузня кадрів

Проект спрямований на підвищення активності молоді у місті Бердянськ шляхом залучення студентів та активістів - старшокласників  до процесу шкільного та університетського самоврядування, зміцнення Молодіжного альянсу міста Бердянська, що координує роботу молодіжних ОГС та створення молодіжної ради при міському голові. Діяльність проекту включатиме тренінги для молодих лідерів, зустрічі представників молодіжної ради з місцевими урядовцями та членами ради, розробку рекомендацій щодо розвитку молодіжної політики, впровадження п’яти конкретних проектів, спрямованих на вирішення проблем молоді та щомісячні публікації бюлетенів, які висвітлюватимуть проблеми молоді.

Контактна особа: Масютіна Марина

Teл: (06153) 36276

E-mail: friend@berdyansk.info

Луганська Обласна Організація  „Суспільна служба правової допомоги”

Назва проекту: Адвокасі засобами ОСН

Проект спрямований на розвиток громадського активності у місті Луганську шляхом зміцнення ролі органів самоорганізації населення у громаді. Проект має на меті збільшити кількість органів самоорганізації населення завдяки проведенню інформаційної кампанії, тренінгам для громадських лідерів та  громадським зборам. Буде надана допомога цим групам для створення коаліції та засновані п’ять громадських рад, які діятимуть як механізм залучення громадян до місцевого самоврядування. Громадські ради сприятимуть нагляду за роботою виборчих та призначених посадовців, а також забезпечать прозорість подання, розгляду та затвердження нормативних пропозицій.

Контактна особа: Анна Низькодубова

Teл: (0642) 59-61-31

Фaкс: 55-22-28

E-mail: pela@cci.lg.ua

Українське товариство охорони птахів

Назва проекту: На шляху до сталого розвитку через сприяння орнітологічному екотуризму

Проект має на меті поєднати зусилля громадськості та влади у обраних п’яти громадах Криму для створення сприятливих умов для розвитку орнітологічного туризму. Проект передбачає аналіз перспектив даного виду туризму, розвиток національної стратегії екологічного туризму, проведення національної конференції та розміщення в Інтернеті програми орнітологічних турів та екскурсій. На рівні громад проект сприятиме інтеграції зусиль місцевої влади, бізнесу та мешканців стосовно місцевого розвитку. Будуть проведені тренінги для громадських лідерів з питань бізнес-планування в екотуризмі та покращення умов розвитку цього виду туризму у ареалах розповсюдження птахів. Впровадження проекту сприятиме соціально-економічному розвитку п’яти громад, зміцнить місцеве самоврядування, підприємницьку діяльність та міжсекторне співробітництво і призведе до припинення деградації екосистеми та втрати біо-розмаїття.

Контактна особа: Дудкін Олег

Teл/Фaкс: (044) 284-71-31

E-mail: utop@iptelecom.net.ua

Миколаївська міська громадська організація „Фонд розвитку міста Миколаєва”

Назва проекту: Впровадження механізму соціального інвестування у трьох містах Миколаївської області

Проект сприяє прийняттю механізму соціального замовлення у трьох містах Миколаївської області – Миколаєві, Вознесенську та Новому Бузі.  Діяльність проекту включає проведення ряду круглих столів та громадських слухань, розробку та затвердження  підзаконних актів місцевого рівня, широку інформаційну кампанію серед громадськості та громадське лобіювання прийняття механізму цільових грантів з місцевого бюджету. Проект сприятиме прийняттю прозорого і змагального  механізму у трьох громадах, що дозволить виділити кошти з місцевого бюджету на соціально-корисні програми, відібрані у ході відкритого процесу.

Контактна особа: Золотухін Михайло

Teл/Фaкс: (0512) 47-38-79

E-mail: centre@sed.nikolaev.ua

Центр освітніх ініціатив

Назва проекту: Центри взаємодопомоги вчителів у Львові

Проект спрямований на вирішення проблеми низького соціального статусу викладачів середніх шкіл у Львові. Мережа неформальних центрів самодопомоги буде створена викладачами і діятиме як професійний форум для обговорення таких важливих питань як освітня політика, відносини між викладачами та студентами, ефективність роботи профспілок щодо захисту інтересів вчителів. Проектна діяльність передбачає тренінги для модераторів (ведучих засідань), де їх навчатимуть як проводити засідання центру самодопомоги, як лобіювати інтереси викладачів, проводити кампанії та розробляти рекомендацій для місцевої влади щодо покращення соціального статусу викладачів.

Контактна особа: Шинаровська Олена

Teл: (0322) 97-18-57

E-mail: coi@dialog.lviv.ua

Партнери з адвокасі проекту UCAN у 2004 році

Розвиток місцевих громад

Центр гуманістичних технологій АХАЛАР (м. Чернігів)
Назва проекту: „Твої крила”

Проект сприятиме позитивним змінам у житті громади міста Чернігів завдяки впровадженню інноваційних соціальних механізмів залучення громадян до вирішення актуальних питань міста. У рамках проекту проводитимуться благодійні акції збору коштів для програм „Освіта проти наркотиків” та „Соціально-психологічний центр”, діяльність яких висвітлюватиметься у ЗМІ як нова модель соціальної допомоги. До діяльності проекту залучатиметься широке коло громадян.

Контактна особа: Усович Юрій Миколайович

0462 17-73-12;  ahalar@cn.relc.com, yusovich@iatp.org.ua; http://www.ahalar.org.ua.

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку „Бостон” (м. Чернігів)
Назва проекту: „Координаційно-консультативний центр мережі об'єднань співвласників житла у Чернігівській області”

Мета проекту - впровадити у дію закон „Про Асоціацію співвласників житла” за допомогою створення на Чернігівщині консультаційно-координаційного центру, який працюватиме для цільової групи клієнтів, розробляючи механізм залучення співвласників житла до органів самоврядування та заснування місцевих асоціацій співвласників житла.

Контактна особа: Романенко Борис Якович

0462(2) 17 39 65; (0462) 95 76 55;

Економічні права

Асоціація селянських (фермерських) господарств та землевласників „Приазов`я” (Херсонська область)
Назва проекту: „Безкоштовна юридична консультація та третейський суд”

Проект направлено на підвищення законодавчої активності землевласників. У рамках проекту землевласникам Херсонської області надаватиметься безкоштовна консультаційна підтримка. Проект також проводитиме опитування громадської думки щодо переваг приватного землеволодіння та вестиме роз’яснювальну роботу з цих питань.

Контактна особа: Меркулова Олена

(05534) 91-8-90; (0552) 22-44-52; e_merkulova@mail.ru; emerkulova@ifc.kherson.ua

Законодавча та судова реформа

Громадська організація "Центр розвитку сільського господарства та правової підтримки" (Київ)
Назва проекту: „Третейський суд у сільських громадах”

Метою проекту є впровадження механізму підвищення правового захисту та правової освіти жителів сільських районів через створення третейських судів у 5 районах Київської області, а також проведення широкомасштабної інформаційної кампанії щодо правової обізнаності сільського населення шляхом розповсюдження друкованих, відео- та інших матеріалів. Проект співпрацюватиме з місцевою владою та органами місцевого самоврядування.

Контактна особа: Линник Оксана

(044) 220-5514, 220-0346; yd@koras.com.ua

Громадська організація "Інститут Конкурентного Суспільства" (Київ)
Назва проекту: „Регуляторна політика - запорука відкритості влади та посилення ролі об’єднань підприємців у суспільстві”

Проект спрямований на впровадження завершального етапу кампанії з адвокасі для застосування закону України „Регуляторна політика у сфері економічної діяльності”. В основі проекту проведення інформаційної кампанії серед бізнес-асоціацій та громадських організацій для підвищення їхнього впливу на урядові структури з метою прискорити введення закону в дію.

Контактна особа: Ляпіна Ксенія

(044) 269-6756, 269-6141; office@ics.org.ua

Реформа соціальної сфери

Сумський обласний благодійний фонд "Благовіст”
Назва проекту: „Нові механізми фінансування ОГС на благо громади”

Проект є частиною регіональної програми представництва прав громадян, що впроваджується сімома партнерськими громадськими організаціями Сумщини. Проект ставить за мету впровадження системних змін щодо фінансування проектів ОГС у регіоні з різних джерел відповідно до діючого законодавства України.

Контактна особа: Маркевич Микола Костянтинович

(0542) 24-3443, 24-3610; 24-3835; blagovist@chereda.net

Донецький міський благодійний фонд "Доброта"
Назва проекту: „Соціальна інформація як інструмент соціальних змін”

Проект має на меті впровадження системних змін та удосконалення механізмів надання соціальних послуг населенню через покращення інформаційного обміну та стимулювання взаємодії між громадськими організаціями, бізнесом та місцевою владою. У рамках проекту буде створено систему збору, обробки та моніторингу інформації щодо надання соціальних послуг населенню, завдяки чому покращиться координація зусиль різних ОГС, що надають однакові соціальні послуги.

Контактна особа: Рогалін Яків Фрідріхович

(062) 345-55-39, 333-39-32; 345-22-36; fund@crf.donetsk.ua; dobrota@dobrota.donetsk.ua

Громадська організація "Молодь - резерв ХХІ” (Київ)
Назва проекту: „Міжсекторальне представництво у громаді умовно засудженої молоді”

Проект працюватиме над розробкою пілотного інноваційного механізму адвокасі для представництва та обстоювання прав молоді. Проект спрямовано на посилення співпраці між організаціями громадянського суспільства, соціальними службами для молоді та інспекцією у справах неповнолітніх. У рамках проекту буде розроблено модель адвокасі, яка враховуватиме результати досліджень стану молоді та кращі міжнародні практики, а також соціально-психологічні аспекти становлення особистості молодої людини.

Контактна особа: Рєкунова Наталія

(044) 573-1553; 572-9888; youth_21@ukr.net

Підтримка вразливих груп населення

Всеукраїнська Благодійна Організація "Турбота про літніх в Україні" (Київ)
Назва проекту: „Створення мережі центрів представництва та захисту прав літніх людей в Україні”

Метою проекту є створення 5 центрів адвокасі та захисту прав людини, що працюватимуть для літній людей та залучення літніх громадян до активного соціального життя. Проект також передбачає розробку ефективної моделі співробітництва між державними установами та громадськими об’єднаннями задля покращення умов життя літніх людей в Україні, створення можливості для підвищення рівня життя пенсіонерів, а також сприятиме поширенню волонтерського руху серед літніх людей.

Контактна особа: Полякова Галина Олександрівна

(044) 559-38-63; galapol@mail.ru; irinakatkova@mail.ru

Товариство "Зелений хрест" (Львів)
Назва проекту: „Забезпечення права на активний відпочинок для осіб з обмеженими можливостями”

Проект спрямовано на забезпечення доступу до повноцінного відпочинку людям з обмеженими можливостями. У рамках проекту буде розроблено систему спеціальних знаків, яку буде рекомендовано для застосування організаціям та агенціям, що надають послуги для відпочинку інвалідам різних категорій. Також будуть розроблені та направлені на розгляд до Верховної Ради рекомендації до діючого законодавства щодо допомоги людям з обмеженими можливостями. У рамках проекту буде знято два відео-ролики про активний відпочинок людей з обмеженими можливостями, для подальшого розповсюдження серед ОГС України.

Контактна особа: Волошинський Олександр

(0322) 97-1794; zelen@dialog.lviv.ua

Благодійне товариство допомоги інвалідам та особам із інтелектуальною недостатністю "Джерела" (Київ)
Назва проекту: „Залучення ОГС та національної влади до вироблення пропозицій України до проекту Міжнародної Конвенції ООН із захисту прав і гідності людей з обмеженими можливостями”

Метою проекту є залучення органів державної влади та організацій громадянського суспільства, що захищають права людей з особливими потребами (інвалідів), до написання пропозицій України до Міжнародної Конвенції ООН з захисту прав та гідності людей з обмеженими можливостями. У рамках проекту передбачено подальше представлення пропозицій до ООН та створення умов для ратифікації Конвенції в Україні.

Контактна особа: Кравченко Раїса Іванівна

(044) 411-03-32, 411-82-13; raisa@iptelecom.net.ua; djerela@djerela.freenet.kiev.ua

Фонд соціальної адаптації та інтеграції "Касталія-Фонд" (Київ)
Назва проекту: „Галерея на території психіатричної лікарні”

Проект зорієнтований на реалізацію однієї з основних потреб людини – права на участь у громадському житті, свободі самовираження та визнання. У рамках проекту планується заснувати постійно діючу Арт Галерею, що служитиме для проведення виставок, презентацій та публічних заходів. Розташована у приміщенні лікарні для душевно хворих людей, Арт Галерея привертатиме увагу до робіт клієнтів лікарні, скорочуючи відстань між художниками, які є або у минулому були клієнтами лікарні, та київською міською громадою.

Контактна особа: Міклевич Олександр Сергійович

(044) 468-13-34; 410-37-39; kapa@alfacom.net

Підтримка молоді

Громадська організація "Наші діти" (м. Одеса)
Назва проекту: „Молодіжна муніципальна Рада - сучасний та ефективний механізм громадянського представництва молоді”

Проект має на меті залучення молоді до активного громадського життя за допомогою Ради Молодіжного Виконкому, яка була заснована як член Одеської міської ради для представлення її інтересів цільовим групам. У рамках проекту проводитимуться інформаційні кампанії для молоді та школи лідерства, організовуватиметься літній табір та розроблятиметься стратегія молодіжної політики міста.

Контактна особа: Георгієнко Вадим Миколайович

048(2) 60 76 46; 63 95 83; unclub@paco.net, bcenter@farlep.net

Громадська організація "Фонд розвитку спільноти" (м. Бородянка, Київська область)
Назва проекту: „Голос молоді у розвитку громади”

Метою проекту є заснування Молодіжної Ради у місті Боярка Київської області. Молодіжна Рада об’єднає зусилля молодих лідерів, бізнесменів та політиків. Рада представлятиме та захищатиме інтереси молоді, а також братиме участь у розробці та реалізації міської програми розвитку молоді.

Контактна особа: Бойко Людмила Олексіївна

(04477) 5-30-50; lboyko@borodyan.kiev.ua

Інші актуальні проблеми суспільства

Партія Відродження Кам’янця-Подільського (Хмельницька область)
Назва проекту: „Нові маршрути”

Проект стимулюватиме розвиток туризму як одного з пріоритетних напрямків розвитку міста Кам’янець-Подільського. У рамках проекту буде проведено опитування населення міста та розроблено місцеву Програму розвитку інфраструктури туризму.

Контактна особа: Лепьошкiн Ігор Іванович, директор

(03849) 3-60-00; 3-16-70, 3-08-55; pvkp@kp.km.ua; hotline@kp.rel.com.ua

Чернівецька міська громадська спілка "Буковинська партнерська агенція"
Назва проекту: „Комплексна модель зменшення негативного впливу трудової міграції”

Мета проекту полягає у представлені та захисті прав мешканців міста Чернівці, які працюють за кордоном. Проект представлятиме їхні інтереси на державному рівні, проводитиме освітні кампанії та надаватиме юридичні консультації. Проект також розроблятиме програми співпраці між трьома секторами суспільства та проекти для інвестування у бізнес в Україні коштів, зароблених за кордоном.

Контактна особа: Анциферов Арсеній Миколайович

0372(2) 57-3034; 23-745; vovuha@chv.ukrpack.net

Громадська організація "Спілка водіїв" (Рівне)
Назва проекту: „Водії проти корупції. Крок вперед.”

Метою проекту є зменшення зловживання посадовим становищем серед працівників органів Державної автомобільної інспекції (ДАІ) та інших контролюючих органів Рівненщини, покращення взаємовідносин між водіями та водіями-підприємцями з органами державної влади, зокрема ДАІ, податковою інспекцією, іншими контролюючими органами, а також підвищення віри громадян у можливості захисту своїх прав законними методами. У рамках проекту буде проведено широку правопросвітницьку кампанію серед водіїв-підприємців Рівненської області щодо прав водіїв та обов’язків органів влади, надання їм правової допомоги у захисті порушених прав, здійснення публічного тиску на органи влади та посадових осіб, які порушують законні права водіїв та водіїв-підприємців.

Контактна особа: Овчинніков Сергій Михайлович

8-050-920-81-99; driver_union@ukr.net

Партнери з адвокасі проекту UCAN у 2003 році

Український Центр Порозуміння
Впроваджуваний проект: „Впровадження примирення в українській системі правосуддя”

Проект ставить за мету розробку пілотної програми відновлювального правосуддя у Києві, яка надасть жертвам і правопорушникам можливість примирення та служитиме моделлю оцінки майбутніх процесів інституціоналізації.

Контакти: Роман Коваль, директор

м. Київ, Печерський Узвіз 8, кв. 7

тел: (380 44) 290 39 18; rkoval@uccg.org.ua, vira@uccg.org.ua

Громадська еколого-правова організація "ЕкоПраво"
Впроваджуваний проект: „Участь громадян в процесі прийняття рішень”

Мета проекту - сприяти розвитку та інституціоналізації участі громадськості в ухваленні рішень з екологічних питань. Проект реалізується у п’яти регіонах України.

Контакти: Борис Васильківський, директор

м. Київ, вул. Володимирська 4, офіс 44

тел: (380 44) 228 75 10; ecolaw@ecopravo.kiev.ua; www.ecopravo.kiev.ua

Громадська організація Асоціація підтримки громадських ініціатив "Ковчег"
Впроваджуваний проект: „Центри Соціальних Інвестицій як механізм міжсекторальної співпраці”

В основі проекту - впровадження механізму соціальних контрактів, розробленого Асоціацією “Ковчег”, та передача успішного досвіду впровадження цього механізму в Одесі організаціям громадянського суспільства та міськими радами Миколаєва, Дніпропетровська і Чернівців.

Контакти: Ігор Камінник, директор

м. Одеса, вул. Велика Арнаутська 107, кв. 2

тел: (380 48) 777 20 76, 711 73 18; kovcheg@nonprofit.org.ua; www.nonprofit.org.ua

Районна громадська екологічна організація "Відродження"
Впроваджуваний проект: „Право на безпечне довкілля є у кожного”

Проект спрямований на захист конституційних прав на безпечне довкілля членів місцевих громад, що мешкають у зоні екологічного лиха.  

Контакти: Ірина Вихристюк, директор

м. Татарбунари, Одеська область, вул. Тимошенка 42

тел: (380 4844) 3 10 66; sasyk@odtel.net

Благодійний фонд “Здоров’я жінки і планування сім’ї"

Впроваджуваний проект: „Проект створення Української мережі адвокації “Разом проти раку"

Головну увагу проекту зосереджено на питаннях щодо запобігання захворювання на рак молочної залози. Проект включає навчальну програму "Від мовчання - до дії", пріоритетним завданням якої є розповсюдження серед учасників детальної інформації з медичних, психологічних та соціальних питань, пов’язаних із захворюванням на рак молочної залози.

Контакти: Галина Майструк, директор

м. Київ, вул. Антонова 43, кв. 25

тел: (380 44) 242 26 20, 423 73 68; 

maistruk@whfp.kiev.ua, bonn@whfp.kiev.ua; http://whfp.kiev.ua 

Регіональне молодіжне екологічне об’єднання "Екосфера"
Впроваджуваний проект: „Захистимо Карпати зусиллями громади”

Увагу проекту зосереджено на наданні консультацій мешканцям Карпатських регіонів щодо питань законодавства про охорону довкілля та захисту екологічних прав. Проект ставить за мету підвищення активності громадськості у здійсненні контролю за довкіллям і формування громадської думки щодо екологічної ситуації у лісовому господарстві Карпат.

Контакти: Оксана Станкевич, директор

м. Ужгород, вул. 8-го Березня 46, кв. 215

тел: (380 0312) 61 96 22; ekosphera@hotmail.com; ostankevych@hotmail.com; http://ekosphera.org.ua

Одеський благодійний фонд реабілітації та соціальної адаптації громадян без постійного місця проживання "Шлях додому"
Впроваджуваний проект: „Нехай кожен знайде свій шлях додому”

Мета проекту - впровадження ефективної системи представництва та захисту інтересів безпритульних громадян у 10 регіонах України. У рамках проекту передбачено надання соціальних, медичних і юридичних послуг безпритульним.

Контакти: Сергій Костін, директор

м. Одеса, вул. Велика Арнаутська 107, офіс 2

тел: (380 48) 777 2076, 711 7318; office@wayhome.org.ua;

http://wayhome.org.ua/ ; http://www.homeless.org.ua

Дніпропетровська міська громадська організація "Жіночий інформаційно-координаційний центр"
Впроваджуваний проект: „Створення дієвого механізму подолання насильства у сім’ї як крок до формування громадянського суспільства”

Завдання проекту полягає у створенні робочої групи, яка зможе об’єднати представників правоохоронних органів, працівників сектору соціальних послуг та активістів недержавних  організацій для спільних ефективних дій  з метою запобігання  насильства у сім’ї.

Контакти: Ганна Войнич, директор

м. Дніпропетровськ, вул. Барикадна 21

тел: (380 562) 37 25 50, 37 25 35, 36 90 32; pvlasov@fregat.com

Харківська міська жіноча громадська організація "Надія"
Впроваджуваний проект: „Соціальне партнерство громадськості державних та правоохоронних органів – ефективний шлях до вирішення проблеми насильства в сім’ї та побудови правової держави”

Проект спрямовано на вирішення проблем насильства в сім’ї через започаткування та заохочення до співпраці відповідних соціальних структур. Діяльність проекту сприятиме ефективному захисту прав та інтересів жінок.

Контакти: Ольга Ковтун, директор

м. Харків, вул. Петровського 6/8

тел: (380 572) 19 44 02;

crisiscenter@ukr.net; www.nadiya.h11.ru

Громадське об’єднання "Нова хвиля"
Впроваджуваний проект: „Покращання доступу громадян України до правосуддя шляхом інституціонального укріплення третейських суддів”

Мета проекту - сприяти розвитку механізмів недержавного судового захисту у сільських громадах через покращання правової, організаційної, процедурної та етичної поведінки третейських судів.

Контакти: Ігор Гірчак, директор

м. Тернопіль, вул. Родини Барвінських 7

тел: (380 352) 22 94 26;

admin@agency.ssft.ternopil.ua; newave@pisem.net; www.n-wave.net.ua 

Всеукраїнська громадська організація "Недержавний аналітичний центр ІНСТИТУТ РЕФОРМ"
Впроваджуваний проект: „Розвиток депресивних територій України зусиллями громадськості, влади і бізнесу”

Проект здійснює свою діяльність у семи регіонах України, зокрема, Луганській, Волинській, Полтавській, Хмельницькій, Чернігівській, Житомирській та Вінницькій областях. У рамках проекту  передбачено проведення дослідження інвестиційного клімату в цих регіонах за допомогою SWOT аналізу.

Контакти: Олександр Олійник, директор

м. Київ, вул. Димитрова 14-Б,

тел: (38 044) 246 65 25; ir@ir.org.ua; marko@ir.org.ua;

http://www.ir.org.ua

Фонд аграрного підприємництва і кооперації
Впроваджуваний проект: „Художні промисли Гуцульщини: до відродження через регуляторну підтримку”

Проект зорієнтований на надання народним умільцям реальних можливостей для розвитку художніх промислів, захист їх прав та економічних інтересів, а також покращання соціальної та економічної ситуації в селах, що є осередками народного мистецтва. Важливий напрям реалізації проекту - розробка правових документів місцевого рівня, спрямованих на виконання і дотримання положень чинного законодавства України.

Контакти: Володимир Гудима, директор

м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського 11, офіс 13

тел: (38 0342) 27 75 11, 58 02 20; agrofond@ivf.ukrpack.net

Рівненська обласна громадська організація "Комітет виборців України"
Впроваджуваний проект: „Громадський правозахист  у малих містах та селах Рівненщини”

Проект має на меті покращення доступу до правових знань і механізмів правового захисту мешканців міст та селищ Рівненської області, посилення громадського руху для висвітлення зловживань службовим становищем, а також створення консультаційних центрів з правових питань.

Контакти: Олесій Горецький, директор

м. Рівне, вул. Княгині Ольги 8

тел: (38 0362) 62 35 62, 26 39 43; cvurivne@rv.ua.net; goretskyi@ukr.net 

Асоціація жінок Харківщини "Берегиня"
Впроваджуваний проект: „За реформи у медицині”

Проект зорієнтований на покращення якості медичних послуг в Україні загалом та зниження корупції у медичних закладах Харкова. У рамках проекту передбачено створення консультаційного центру з юридичних питань “Права пацієнтів”.

Контакти: Любов Чуб, директор

м. Харків, Площа Свободи 7, буд.1, кв. 192, 188

тел: (38 0572) 45 61 50, 45 61 88; bereginy@online.kharkiv.com;

http://www.bereginya.kharkiv.org

Республіканський центр сервісних програм та бізнес-інформації
Впроваджуваний проект: „Створення консультаційного центру з питань діяльності кондомініумів для підтримки житлової реформи Автономної Республіки Крим”

Проект спрямовано на підтримку житлової реформи через покращання середовища для розвитку кондомініумів. Проект передбачає створення консультаційного центру в Автономній Республіці Крим, що надаватиме технічну допомогу і консультації з правових питань.

Контакти: Марина Андронікова, директор

АРК, м. Ялта, вул. Васильєва 19, 3-й поверх, офіс 42

тел: (38 0 654) 27 18 11, 27 18 21, 36 23 25;

rcentre_yalta@optima.com.ua

Кримський Благодійний фонд "Центр соціального захисту та допомоги"
Впроваджуваний проект: „Громадська адвокатура для сільських підлітків та дітей-сиріт”

Діяльність проекту спрямована на вирішення проблем вагітності, статевого здоров’я, вживання наркотиків і сирітства у селищах Автономної Республіки Крим. У рамках проекту створено Школу Батьківства, де підлітки з 12 селищ Криму мають змогу ознайомитися з основами здорового способу життя.

Контакти: Любов Гур’єва, директор

м. Симферополь, вул. Воровського 24

тел: (380 652) 25 97 20, 29 98 66, 25 31 68;