UCAN
ENG  |  УКР   


Зворотній зв'язок   Зворотній зв'язок На початок   На початок Карта сайту   Карта сайту
Пошук: Пошук:
 Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN
01034 Україна м. Київ,
вул. Володимирська, 47,
офіс № 9
Тел.  (+38 044) 494 45 97,
(+38 044) 279 50 02
Факс (+38 044) 279 48 34
E-mail: ucan@ucan-isc.org.ua


USAID    ISC
 
  ГрантиГранти ТренінгиТренінги ПодіїПодії


Розклад тренінгів

Проект „Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) пропонує українським ОГС взяти участь у відкритих тренінгах, які допоможуть організаціям опанувати сучасні управлінські технології й зміцнити свої організації.

Розклад тренінгів на лютий-квітень 2006  НОВЕ!

23-24 лютого – Стратегічний менеджмент проектів для грантерів UCAN.

23-25 лютого – Тренінг із лідерства для розвитку місцевої філантропії (Луцьк).

2-3 березня – Стратегічний менеджмент проектів (відкритий тренінг).

9-10 березня – Моніторинг та оцінювання проектів для грантерів UCAN.

13-14 березняТренінг із адвокасі для грантерів Фонду „Євразія”.

16-17 березня – Моніторинг та оцінювання  проектів (відкритий тренінг).

20-21 березня – МАПА тренінг для напівфіналістів конкурсу грантів (адвокасі у сфері ВІЛ/СНІД).

23-24 березня – Фінансовий менеджмент для грантерів UCAN.

30-31 березня – Розробка ключових повідомлень для грантерів UCAN.

6-7 квітня – Розробка ключових повідомлень (відкритий тренінг).

10-11 квітня – Друга частина тренінгу з лідерства для п‘ятої групи.

12 квітня – ТОТ із лідерства.

13-14 квітня – Форум лідерів.

20-21 квітня – Фінансовий менеджмент  (відкритий тренінг).

27-28 квітня – Розробка ключових повідомлень (другий рівень) для грантерів UCAN

Фінансовий менеджмент ОГС

Тренінги „Фінансовий менеджмент ОГС”, що проводяться в усіх регіонах України, покликані задовольнити значний попит організацій громадянського суспільства в отриманні знань та навичок з ефективного фінансового менеджменту. Тренінги включають такі основні теми ,як Концепція та система фінансової життєздатності НПО; правила і процедури складання та виконання бюджету; керування грошовими потоками; засоби фінансової життєздатності; оподаткування та соціальне страхування; контроль за витратами та керування фінансовими ризиками;внутрішній контроль та аудит в НПО; фінансова звітність та розкриття фінансової інформації. Протягом тренінгу розглядатимуться ситуаційні вправи з фінансового менеджменту НПО.

Тренінги з адвокасі

Тренінги з адвокасі, що проводяться в усіх регіонах України, пропонують знання та навички з основ громадянського представництва. Тренінги пояснюють поняття адвокасі; правила і процедури збору та аналізу інформації щодо певної суспільної проблеми; визначення переліку та ролі державних структур, що мають сприяти вирішенню даної проблеми. Тренінг допомагає у формулюванні ставлення до проблеми та постановка цілей вирішення проблеми; стратегічному плануванні кампанії з адвокасі; залученні ресурсів для впровадження кампанії з адвокасі; у побудові коаліцій та залучення прихильників; зовнішніх комунікації в кампаніях з адвокасі та техніці лобіювання та впливу на зміни у законодавстві. Протягом тренінгу розглядатимуться ситуаційні вправи з адвокасі.

Тренінги з розробки інформаційних повідомлень

Тренінги „Розробка інформаційних повідомлень”, що проводяться в усіх регіонах України, покликані задовольнити значний попит організацій громадянського суспільства в отриманні знань та навичок розробки стратегічного повідомлення. Тренінг розглядає шість питань для розробки стратегічного повідомлення (продукт, аудиторія та її цінності, заклик до дії, конкурентні дії, винагорода, підтримка); схему стратегічного повідомлення; упаковка стратегічного повідомлення (імідж, передавач, точки входу, канали); приклади успішних інформаційних кампаній та вправи з розробки та пакування стратегічних повідомлень.

Стратегічний менеджмент проектів

Стратегічний менеджмент проектів – унікальна дводенна навчально-консультаційна програма, що сприяє більш ефективному впровадженню проектів ОГС та їхній оцінці. Ця програма допоможе вашій організації якісніше оцінювати та демонструвати вплив проектів, які ви реалізуєте, і, як наслідок, підвищить можливість подальшого успішного залучення коштів для діяльність вашої організації. Ретельно підібрані навчальні матеріали дозволять вам успішно застосувати отримані знання та практичні навички стратегічного менеджменту у проектах, що впроваджує ваша організація.


  Copyright © 2003-2005 ISC. Всі права захищені