UCAN
ENG  |  УКР   


Project map

Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN

USAID ISC

Новини

27/03/07 Проект “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні „Гідна Україна” оголошує конкурс проектів

Проект “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні „Гідна Україна” оголошує конкурс проектів для організацій громадянського суспільства (ОГС) України. Даний Проект виконується компанією Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) у партнерстві з українськими організаціями за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Українськими партнерами є Фундація Україна - США, Інтерньюз Україна, Творчий центр Каунтерпарт, Київський міжнародний інститут соціології та Український освітній центр реформ. Проект має на меті підтримку незалежного громадського моніторингу та просування громадських інтересів в пріоритетних сферах боротьби з корупцією.

Грантова програма спрямована на підтримку практичних, орієнтованих на конкретний результат проектів, що передбачають проведення заходів щодо попередження корупції; підвищення рівня прозорості, підзвітності та добропорядності роботи органів влади; просування громадських інтересів щодо зменшення корупції; покращення етичних норм у суспільстві; просвіти населення та формування нетерпимості до проявів корупції; та залучення громадян до активної участі в антикорупційних кампаніях.

Проект буде підтримувати діяльність ОГС у наступних напрямках:

  • Громадський моніторинг: забезпечення громадського моніторингу та контролю за роботою органів влади з метою підвищення рівня прозорості та підзвітності роботи органів державної влади та процесу прийняття рішень;
  • Просування реформ: ініціювання та просування реформ, що сприяють зменшенню можливостей для виникнення корупції;
  • Правова просвіта та правовий захист: підвищення рівня обізнаності населення щодо прав та обов’язків громадян у відносинах з органами влади, включаючи права на отримання державних послуг; надання правових послуг громадянам, що стикнулись з корупцією;
  • Активізація суспільства: підвищення рівня поінформованості громадян та їх усвідомлення причин виникнення та негативних наслідків корупції, а також залучення населення до антикорупційних кампаній.

Пріоритетними сферами реалізації проектів є:

  • судова система;
  • система надання державних послуг та етика в органах влади;
  • регуляторні процедури;
  • система вищої освіти.

Проекти можуть бути також націлені на інші сфери діяльності органів влади, що уражені корупцією та є важливими для населення (наприклад, бюджетний процес, система державних та муніціпальних замовлень, система охорони здоров’я, житлово-комунальна сфера, земельне питання тощо).

Обов’язковою частиною діяльності ОГС по запропонованому проекту має бути співпраця із ЗМІ, широке розповсюдження інформації про свій проект та про результати дослідженнь щодо стану корупції в Україні, які проводяться в рамках проекту «Гідна Україна».

Термін реалізації проекту: від 3-х до 7-и місяців. Грантова підтримка - від 3 до 15 тис. доларів США. Організація-основний заявник, або співвиконавець(і) повинна(і) зробити власний внесок в розмірі 15% від загальної вартості проекту. Грантова програма адмініструється українським партнером проекту Творчим центром Каунтерпарт (ТЦК). Останній термін подачі аплікаційних документів – 16 квітня 2007 р. до 17:00 за київським часом. Документи можуть бути надані особисто або надіслані поштою за адресою:

Творчий центр Каунтерпарт, пр-т Бажана 30, к.8, м.Київ 02140 Україна

Положення про конкурс, форму проектної заявки та форму кошториса, а також додаткову інформацію можна отримати на www.ccc.kiev.ua та www.pace.org.ua або звернувшись до Іванни Атаманчук, грантового менеджера ТЦК за телефоном (044) 574-64-11/13 або e-mail: atamanchuk@ccc.kiev.ua.
Запрошуємо до співпраці !

Завантажити: Презентація проекту PACE, Положення про програму грантів, Приклади можливих проектів, Форма бюджету, Форма заявки

Повернутися до розділу новин