UCAN
ENG  |  УКР   


Project map

Зареєструйтесь для
отримання новин від UCAN

USAID ISC

Участь у тренінгах

Як узяти участь у тренінгах?

Інститут успішних громад за фінансової підтримки проекту UCAN проводить тренінги як для грантових партнерів, так і для широкого кола ОГС, які не є отримувачами грантів.

  • Грантові партнери проекту UCAN мають можливість узяти участь у тренінгах, що відбуваються на регулярній основі. Проект UCAN надсилає партнерам запрошення взяти участь у запланованих навчальних програмах разом з анкетою на участь. Партнери проекту заповнюють анкети та у визначений термін надсилають їх до офісу проекту UCAN. Ми намагаємося задовольнити усі заявки, однак слід пам‘ятати, що кількість місць на тренінгах завжди обмежена. Щоб дізнатися більше про тренінгові програми для грантерів проекту, будь ласка, звертайтесь до Лесі Жук, менеджера програм організаційного розвитку проекту UCAN, lesia@ucan-isc.org.ua.
  • Інші організації громадянського суспільства можуть взяти участь у відкритих тренінгах, що проводяться Інститутом успішних громад і регіональними тренінговими провайдерами за фінансової підтримки проекту UCAN в регіонах України. Для реєстрації на відкриті тренінги та з запитаннями щодо програм тренінгів, будь ласка, звертайтесь до Владислава Кучереносова, директора з тренінгів і комунікацій Іституту успішних громад, vk@ucan-isc.org.ua.

  Copyright © 2003-2011 ISC. Всі права захищені
Вы можете приобрести в нашей фирме летние шины Харьков лучшие в городе.